Tekil Mesaj gösterimi
 
Alt 07.Mart.2019, 22:59
Adulthikayeler Adulthikayeler isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Junior Member
 
Üyelik tarihi: 02.Aralık.2018
Mesajlar: 0
Standart Kadın ve Erkek Tercihleri

Kadınlar ile erkeklerin alaka alanlarının ve beğenilerinin son radde farklı olduğunun farkında olan sinema sektörü bu durumu çözümsüz bırakmıyor ve her iki seyirci kitlesi için de beğenerek film izle yecekleri eserler üretmeyi başarıyor. Kadın ve erkeklerin bir arada izleyebileceği filmleri de üretmeyi başaran yapımcılar bu konudaki başarılarını son dönemlerde çekmiş oldukları filmler ile iyice kanıtlamış oldular.
yabancı sıra izle mek isteyen seyircilerin büyük bir keyif ile izleyeceği filmleri üreten sinemacılar pek çok kategoride her iki cinsiyetteki insan için alaka çekici filmler üretiyorlar. Kadınların genellikle tercih ettiği duygusal filmlere yerleştirilen güldürü öğeleri sayesinde bu filmleri artık erkek izleyiciler de alaka ile izliyor ve son radde keyif alıyorlar.
bedava film izle yerek bambaşka dünyalara yolculuk yapan yetişkinler düş güçlerinin sınırlarını zorluyor ve gerçek dünya ile olan bağlarını bir süreliğine de olsa kopararak yeni maceralara yol alıyorlar. Her an heyecan dolu ve keyifli olurken bu durumun tadını çıkarmamak ise son radde imkansız oluyor.
Alıntı ile Cevapla